KONST / Skulptur & konsthantverk / Skulpturer 7449023
nr 744 9023
Skulpturer
4 st, Porslin, höjd: 14-27
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
550 kr
måndag 27 februari 2012
kl 17:11:13
400 kr
150 kr
250 kr
350 kr
500 kr
500 kr